Σάββατο 20 Σεπτεμβρίου 2008

Ολυμπιακός Παναιτωλίου, Απογοήτευσε και την 3η αγωνιστική

Από το κακό στο χειρότερο. Αυτό ισχύει για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ.
Ισοπαλία σαν γηπεδούχος στη 2η αγωνιστική. Ήρθε και η ήττα την 3η αγωνιστική.
Ήττα με 2-1 στη Μεγάλη Χώρα για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ, που προηγήθηκε 0-1 στο 21΄λεπτό, με γκολ του Μήτσου, σκορ που ήταν και αποτέλεσμα ημιχρόνου.
Με την έναρξη του Β΄ημιχρόνου, μόλις στο 47΄, η Δάφνη ισοφάρισε.
Το γκολ ήταν η αρχή του τέλους για την ομάδα μας, που καταρρέοντας ολοκληρωτικά, έγινε έρμαιο στις διαθέσεις των αντιπάλων παικτών, που πέτυχαν την ολοκληρωτική ανατροπή στο 86΄λεπτό, κερδίζοντας τον αγώνα. Το σκορ θα μπορούσε να είχε μεγαλύτερες διαστάσεις.
Αν και είναι ακόμη νωρίς, πρέπει να τονίσουμε ότι άλλα ήταν τα σχέδια και τα όνειρα των φιλάθλων και των διοικούντων τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ για τη χρονιά που τώρα ξεκίνησε και έχει πολύ δρόμο, αρκεί να το συνειδητοποιήσουν εγκαίρως αυτοί που πρέπει.